Nástavby na pick-up

NÁSTAVBY NA PICK-UP

Vozy typu pick-up, vnímané primárně jako pracovní automobily, proměníte díky naší odnímatelné nástavbě Pick-up Camper v obytný vůz, poskytující maximální komfort a nezávislost při cestování.

ŽÁDNÉ KOMPROMISY!

Pick-up Camper je nástavba, která vám nabídne vše, co potřebujete. Velkorysý obytný prostor, maximální komfort a pohodlí, nadstandardní výbavu a technologie, to vše při zachování kompaktních rozměrů, nízké hmotnosti a perfektní termoizolační vlastností.

Technické vlastnosti na prvním místě!

Lehkost a pevnost konstrukce, nízká váha a skvělé termoizolační vlastnosti, nízký jízdní profil, aerodynamika, zachování perfektních jízdních vlastností vozu na silnici i v terénu. To vše jsou priority, které Pick-up Camper nástavba splňuje vždy bez výhrad.

Nízká váha nástavby? U nás samozřejmost!

Každé kilo se počítá! Konstrukce našich nástaveb prošla dlouhým vývojem. Výsledkem je unikátní skladba panelů nástavby, která nabízí perfektní vlastnosti při zachování nízké váhy. U panelů však nekončíme! Celý interiér je zhotoven z lehčené překližky, kterou jsme ještě více odlehčili díky důmyslným konstrukčním technologiím.

A co design?

Perfektní technické vlastnosti jsou důležité, to však neznamená, že upozadíme vzhled. Velký důraz klademe také na pohodlný a útulný interiér. Nábytek z dekoru dle vašeho výběru, stejně tak čalounění a potahy si můžete zvolit ze široké palety barev. Spolehnout se můžete na kvalitní ruční zpracování a důraz na sebemenší detail.

Technologie bez kompromisů!

S Pick-up Camperem se nemusíte vázat na kempy a stellplatzy. Do hor, k jezeru, k moři nebo na ryby - kamkoliv se vydáte, můžete se spolehnout, že budete mít dostatečnou zásobu elektřiny i vody, samozřejmostí je nezávislé topení, bojler či toaleta.

Jaké jsou varianty Camperů?

Nabízíme výběr ze 2 variant Pick-up Camperu - verze SHORT a LONG. Obě verze jsou vhodné pro všechny běžné vozy pick-up, ať už se jedná o Jeep Gladiator, Toyotu Hilux, Volkswagen Amarok a další. Nabídku brzy rozšíříme též o US Camper vhodný pro americké vozy typu RAM, Chevrolet Silverado apod.

Široká doplňková výbava...

Naše nástavby jsou již v základu vybaveny velmi nadstandardně. Tím ale nekončíme! Samonosná 270° markýza, venkovní sprchový kout, teleskopické nohy pro snadnou montáž a demontáž nástavby, nosiče kol, kotvící prvky, přídavné osvětlení anebo montáž doplňků přímo na váš vůz (pevnostní nárazníky, navijáky, snorkely, přídavné vzduchové odpružení a další) - nic z toho u nás není problém!

VÝBAVA A TECHNOLOGIE

Obytná nástavba Pick-up Camper uspokojí všechny potřeby, které na svých cestách budete mít. Musí zajistit teplo, sucho, pohodlný spánek, prostor pro společné posezení či práci, osobní hygienu, možnost připravit si chutné jídlo, uložit potraviny a potřebné vybavení, skladovat pitnou vodu a mít dostatek elektrické energie.

Korpus nástavby z unikátních sendvičových panelů

Vysoká pevnost a minimální hmotnost. Perfektní izolační schopnosti, minimalizace tepelných mostů a důraz na eliminaci kondenzátu na stěnách korpusu nástavby.

Kompozitní izolovaná zvedací střecha

Střešní plachta s okny vybavenými moskytiérou, průhlednou a neprůhlednou chlopní. Po zvednutí střechy je vnitřní prostor velmi vzdušný a prostorný.

Propracovaný exteriér

Vnější úložné schránky a servisní dvířka. Venkovní pracovní osvětlení, LED obrysová a směrová světla. Příprava pro instalaci teleskopických nohou nástavby.

Pevnostní nástřik Raptor

Kompletní nástřik nástavby pevnostním nástřikem Raptor, který odolá mnohým škrábancům a mechanickému poškození. Na výběr z celé palety RAL. Po domluvě možná i kombinace barev či nástřik grafických prvků.

Velkorysá kuchyňka

Kombinovaný dřez s plynovým vařičem, studená i teplá voda, kompresorová lednice Engel, velká pracovní plocha a dostatek úložných prostor ve skříňkách a zásuvkách.

Výsuvné lůžko

Výsuvné lůžko s kvalitní pěnovou matrací o velikosti 2000*1540 mm s úložným prostorem umístěným pod lůžkem. Rozvod teplého vzduchu pro temperování prostoru lůžka a i prostoru pod ním.

Sezení se sklopným stolkem

Hlavní obytný prostor tvoří lavice s úložným systémem a polohovatelným stolkem. Ve vnitřním prostoru lavice je též umístěna přenosná chemická toaleta.

Energetická nezávislost

Díky nadstandardně dimenzovaným elektroinstalacím vám energie jen tak nedojde. LiFePO4 baterie 280Ah, solární systém 350Wp, měnič napětí 12/230V/500W, externí 230V přípojka, nabíječka z 230V sítě.

Nezávislé topení

Nástavba je vybavena nezávislým naftovým topením Planar s vlastní nádržkou na pohonné hmoty, jež je umístěna v nosiči vně nástavby. Rozvod teplého vzduchu je veden po celém vnitřním prostoru nástavby.

Zásoba čisté vody

Dostatek čisté vody zajistí vestavěná nádrž s vnějším plněním. Ve verzi SHORT 1x 47 litrů, ve verzi LONG 2x 47 litrů. Rozvod vody membránovým čerpadlem do kuchyňského dřezu a též k venkovní sprše. Zásobník na odpadní vodu je umístěn pod dřezem. Teplá voda je samozřejmostí!

Rozvod plynu

Výměnná 2kg PB lahev je umístěna v samostatné venkovní schránce. Rozvod plynu směřuje k vestavnému kuchyňskému vařiči a je možno jej doplnit též o venkovní plynovou přípojku.

Monitoring systému

O sledování elektro systému se postará jak vestavěný displej Victron Energy, tak chytrá mobilní aplikace. Nechybí displej pro zobrazení stavu vodních nádrží.

Osvětlení a zásuvky na správném místě

Zásuvky USB, 12V, 230V i vypínače světel smysluplně rozmístěné v interiéru tak, aby byly vždy po ruce. LED stropní osvětlení, lampičky na čtení u postele, ambientní osvětlení celého interiéru.

Okna a ventilace

Plachta zvedací střechy je vybavena okny s moskytiérou, průhlednou a neprůhlednou chlopní. Střecha je pak dále osazena výklopným oknem a / nebo střešním ventilátorem.

KTEROU VARIANTU ZVOLIT?

Nástavbu Pick-up Camper nabízíme ve 2 základních modelech: SHORT a LONG. Obě varianty se liší svojí velkostí a vnitřním uspořádáním, výbava jako taková je však v obou případech prakticky shodná.

camper short

  • Rozměr nástavby: 265 x 180 cm
  • Váha nástavby: 520 kg
  • Uložení nástavby: do uzavřené korby, upevnění pomocí kotvících ok.
  • Pick-up Camper SHORT je vhodný ideálně pro dvoučlennou posádku.
  • Nástavba je kompaktní a krátká, uzavření do korby zvyšuje zabezpečení nástavby proti vniknutí. Je zachována plná funkčnost originálních zpětných kamer.

camper LONG

  • Rozměr nástavby: 330 x 180 cm
  • Váha nástavby: 600 kg
  • Uložení nástavby: do korby s otevřenými 5. dveřmi korby, upevnění pomocí kotvících ok.
  • Pick-up Camper LONG je vhodný pro tříčlennou – čtyřčlennou posádku.
  • Model LONG nabízí větší obytný a úložný prostor. Přesahuje tak vnitřní půdorys korby a je uložen přes otevřené 5. dveře korby. Omezenou funkci originálních zpětných kamer nahradíme přídavnou couvací kamerou, jejíž instalace je pro nás u modelu LONG samozřejmostí. 

DOPLŇKOVÁ VÝBAVA

Chcete od Pick-up Camperu ještě víc? Žádný problém!  

Samonosná 270° markýza

Samonosná hliníková konstrukce, odolná lehká tkanina a pevné vnější pouzdro. Snadné rozkládání a skládání. Montujeme markýzy renomované značky Alu-Cab.

Venkovní sprchový kout

Skládací sprchové kouty pro boční montáž na nástavbu, součástí je odolné pouzdro pro uložení sprchového koutu. Společně s venkovní sprchou vytvoří perfektní soukromý prostor pro osobní hygienu.

Teleskopické nohy

Odnímatelné teleskopické nohy pro snadnou montáž a demontáž nástavby. Nástavba může zůstat uložena na nohou doma v garáži, zatímco svůj pick-up užíváte k jiným účelům. 

Nosič kol

Individuální řešení nosičů kol tak, aby neomezovaly funkčnost nástavby.

Přídavné osvětlení

Kompletní sortiment přídavných světel, LED barů, bočních a zadních světel. Nabízíme kompletní sortiment přední švédské značky Strands.

Doplňky pro váš pick-up

Zajistíme montáž doplňků přímo na váš vůz - ať už se jedná o pevnostní nárazníky, navijáky, snorkely, přídavné vzduchové odpružení a další.

KOntaktujte nás

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat.

+420 604 482 933

info@vejnywood.cz