Obytné vestavby

Obytné vestavby na míru

Změníme auto jakékoli velikosti v domov na kolech, který vám poskytne plnohodnotné zázemí na cestách za zážitky. Do detailů probereme, co od vestavby čekáte, a postavíme váš sen.

Vestavby bez kompromisů

Stavíme klasické obytné dodávky, expediční auta i náklaďáky. Každá vestavba z naší dílny je unikát zrcadlící osobnost a požadavky majitele. A stejně tomu bude u té vaší.

Pochopíme Vaše potřeby

Popovídáme si o tom, co od svého obytného auta čekáte a jak ho chcete používat, abychom ho dokázali postavit přesně dle vašich potřeb. Kontaktujte nás a pojďme na to.

Společně najdeme řešení

Společně vymyslíme vhodné řešení i koncept vestavby, vybereme vhodné dekory nábytku, spotřebiče, navrhneme elektroinstalaci a vše, co s tím souvisí.

Pustíme se do práce

... a uvítáme, když k nám občas v průběhu prací zajedete. Jednak uvidíte, jak s prací postupujeme, ale především si budeme moci upřesňovat detaily tak, aby vše bylo dle vašich představ.

Předáme Vám vysněné obytné auto

A nic vám nebrání vyrazit na cesty s novou vestavbou zapsanou v TP. Rovnou si domluvíme i garanční prohlídku, během které se ujistíme, že je vše v pořádku.

JAK PŘISTUPUJEME K VÝROBĚ VESTAVEB

Vestavby zajišťujeme od A do Z, čímž vám ušetříme spoustu času. Dodáme veškerý materiál a spotřebiče, a vše odborně nainstalujeme. Dovezete nám prázdné auto, odjíždíte s obytným autem, které má vše potřebné zapsáno v technickém průkazu.

Na velikosti nezáleží

Malá nebo velká dodávka? Náklaďák? Expediční truck? Stavíme do aut všech typů a velikostí.

Lehké materiály a výběr z mnoha barev

Stavíme z lehkých, ale odolných materiálů dostupných ve spoustě barevných variant. Společně projdeme vzorníky a vyberete si kombinaci dle libosti.

Energetická nezávislost

Solární panely na střechu, pořádná baterie a máte po starostech s elekřinou. Vše na přání navrhneme, dodáme a nainstalujeme.

Přidání míst k sezení není problém

Málo míst k sezení? Dodáme homologovaná sedadla s pásy, bezpečně je ukotvíme, a zařídíme zápis do TP.

Speciální doplňky? Umíme!

Je libo zvedací postel? Pečicí trouba? Solární elektrárna na střeše? Nosič rezervy a vybavení na zadní dvěře? Zvedací nebo vysoká střecha? Boční rozšíření? Zařídíme!

V autě jako doma

Koupelna se sprchou a záchodem, teplá voda, dostatek elekřiny a teplo i v zimě? Stačí říct.

Kvalitní izolace a tepelný komfort

Dobrá izolace, spolehlivé topení, a v autě můžete trávit klidně celý rok.

Dostatek úložného prostoru

Místem neplýtváme. Skříňky, zásuvky a další úložné prostory vymyslíme tak, abychom využili každý centimetr na to, co potřebujete.

Pomůžeme vám s výběrem spotřebičů i zařízení

Víme, co za to stojí a co ne. Spotřebiče, okna i další zařízení. Pomůžeme vám se v tom zorientovat a doporučíme vhodné řešení.

Zápis vestavby do TP samozřejmostí

Zařídíme zápis vestavby do TP, revize a přetypování vozu. Zbytečné komplikace na cestách nebo STK tak nehrozí.

časté otázky

Děláme vestavby se vším, co k tomu patří. Dáte nám prázdné auto, a odjíždíte jako obytňák se vším všudy. V rámci přestaveb vozidel běžně řešíme:

 • lakování Raptorem – celolak i části vozu 
 • izolace
 • montáže střešních a bočních oken
 • rozvody elektřiny, plynu a vody včetně výběru a dodání zařízení a spotřebičů
 • přídavná sedadla – kompletně, od dodání, přes instalaci, po zápis do TP a zvýšení obsaditelnosti vozidla

Cokoli z toho pro vás rádi vyřešíme i samostatně. Kontaktujte nás, a pojďme probrat vaše potřeby.

Kompletně. Neděláme sériovky, vše spolu vymyslíme na míru vašim potřebám. Každé auto, které od nás odjíždí, je originál.

 1. Kontaktujte nás
  Napište / zavolejte a řekněte nám, s čím vám můžeme pomoci.
 2. Probereme detaily a připravíme cenovou nabídku
  Spojíme se a probereme veškeré detaily k vašemu vytouženému obytnému vozu, díky kterým budeme schopni připravit a zaslat vám cenovou nabídku.
 3. Dohodneme termín přistavení vozu
  Přistavíte nám vůz na naše dílně v Jičíně, a my se pustíme do práce. 
 4. Pracujeme
  Pustíme se do práce na vestavbě včetně všech dohodnutých součástí (nábytek elektro, voda, plyn, lak, sedadla, doplňky, zápis do TP…), která nám od přistavení vozu zabere 2-3 měsíce. Budeme rádi, když se u nás během prací párkrát zastavíte. 
 5. Přebíráte hotový vůz
  Vůz je hotov, přepsán na obytný, a vám už nic nebrání vyrazit na cesty. Ještě než od nás odjedete, domluvíme si garanční prohlídku. Během té pak zkontrolujeme, zda vše funguje jak má.

Cena každé vestavby se liší, protože neděláme sériovou výrobu. Každý námi postavený vůz je originál vyrobený na míru zákazníkovi.

Ale chápeme, že potřebujete znát cenu předem. Abychom mohli připravit nezávaznou cenovou nabídku, kontaktujte nás, a pojďme probrat vaše potřeby a požadavky. Díky tomu pochopíme, jak by měl vůz vašich snů vypadat, a jak by měl být zařízený a vybavený.

Vůz s hotovou obytnou vestavbou zapsanou v TP vám předáme za 2-3 měsíce od jeho přistavení na dílnu.

Čekací lhůta na termín přistavení vozu se liší dle sezóny a našeho aktuálního vytížení – kontaktujte nás a řekneme si, jaké jsou možnosti.

Ano, umíme a běžně to děláme. Dodáme kvalitní homologovaná sedadla s pásy, profesionálně je namontujeme, a nově vzniklá místa necháme zapsat do technického průkazu vašeho vozidla. Zvýšení obsaditelnosti řešíme pro prakticky každou vestavbu, a rádi ji vyřešíme i pro tu vaši.

Samozřejmě umíme, oficiální zápis obytné vestavby do TP řešíme pro všechny vozy, které od nás vyjedou a vyřešíme ho i pro ten vás. Pokud si přesto nejste něčím jistí, kontaktujte nás.

Rádi. Máme za sebou desítky postavených obytných vestaveb, a navíc sami jezdíme často kempovat. Díky tomu máme spoustu zkušeností, které vám mohou pomoci.

Probereme s vámi řešení dispozic vestavby, nejvhodnější technologické vybavení vozu s ohledem na vaše potřeby, i cokoli dalšího. A pokud vůz ještě nemáte, pomůžeme vám ho vybrat.

Prohlédněte si některé z našich prací

Model vozu:  Mercedes Sprinter 4×4 IGLHAUT, velikost L4H2 Osob jízda: 4 osoby Osob spaní: 4-6 osob  (2x hlavní lůžko, 2x zvedací střecha, případně …

Expedičně laděný Mercedes Sprinter 4×4 zvládne jak cesty v náročnějším terénu, tak i nezávislé kempování v divočině. Stavěný je pro 2 cestovatele, …

Magirus 4×4 z roku 1979 sloužil původně hasičům, nyní je z něho expediční obytný speciál pro 2-3 cestovatele. Celková hmotnost vozu byla …

Expedičák na podvozku Vario s hmotností do 7,5t  nabízí velkorysý prostor až pro 4 cestovatele. Dvě místa na jízdu zajišťují originální pilotní …

KOntaktujte nás

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat.

+420 604 482 933

info@vejnywood.cz