Kempovací boxy

Vyjímatelné kempovací boxy na míru

Změňte své rodinné nebo pracovní auto na obytné a zpět během pár minut. Naše boxy vám poskynou zázemí na cestách za zážitky – postel, kuchyňka, lednice, a dostatek úložného prostoru. Boxy vyrábíme na míru, z lehkých materiálů, s rozměry a vybavením dle vašeho přání.

Vestavby bez kompromisů

Stavíme klasické obytné dodávky, expediční auta i náklaďáky. Každá vestavba z naší dílny je unikát zrcadlící osobnost a požadavky majitele. A stejně tomu bude u té vaší.

Boxy vyrábíme z lehkých materiálů

Boxy děláme z lehkých materiálů, abychom vám co nejvíce usnadnili manipulaci s nimi.

Velikost auta nehraje roli

Vyrábíme boxy pro vozy všech velikostí, jak pro klasické dodávky, tak pro menší vozy typu VW Caddy, Citroen Berlingo apod.

Volitelné vybavení

Box s postelí, matracemi a úložným prostorem je základ. Můžeme ho rožšířit o vybavení dle vašeho přání - nádrže na vodu, sprcha, chladnička, druhá baterie s konektory pro dobíjení elektroniky, napojením na solární systém. Co budete potřebovat domluvíme, vymyslíme a vyrobíme..

... u boxů nekončíme

Kromě boxu samotného rádi zajistíme i vše ostatní pro pohodlné kempování. Vyřešíme elektroinstalaci, nezávislé topení, zvedací nebo zvýšenou střechu a mnoho dalších úprav.

Prohlédněte si některé z našich prací

The current query has no posts. Please make sure you have published items matching your query.

KOntaktujte nás

Zaujali jsme Vás? Neváhejte nás kontaktovat

+420 722 400 883

info@vejnywood.cz