KEMPOVACÍ BOX FORD CUSTOM

Kempovací box do Fordu Custom je (stejně jako všechny naše vestavby a kempovací boxy) zhotoven z lehčené překližky, díky které je opravdu lehký a manipulace s ním tedy není problém. Díky tomu dokáže zákazník přeměnit pracovní auto na camper během pár minut. 

Box je rozdělen na 3 sekce přesně podle přání a potřeb zákazníka. V pravé části boxu se nachází kuchyňka se 4 šuplíky. V prvním šuplíku se nachází příborník, do druhého se přesně vejde kartušový vařič, ve třetím šuplíku je umístěn kanystr s kohoutkem na čistou vodu, vedle něj zbývá ještě prostor na nádobí či potraviny, spodní šuplík pak tvoří výsuvný skládací dřez. 

Prostřední sekci tvoří dva velké šuplíky na různé vybavení a pod nimi je ještě výsuvný stoleček. V levé části boxu je skříňka s několika policemi na oblečení, police však lze v případě potřeby vyndat a uložit sem jakékoliv rozměrnější vybavení.

Součástí boxu je prostorné rozkládací lůžko, jehož konstrukce se opírá o sklopené sedačky druhé řady. Alternativně lze řešit rozkládací lůžko i samonosnou konstrukcí, která může být rozložena jak v případě, že jsou ve druhé řady ponechány sklopené sedačky, tak i bez nich. Součástí je samozřejmě také skládací čalouněná matrace na míru.

Fotogalerie realizace